Máte otázky? Sme tu v pracovné dni 800 - 1700
0905 164 156
Plastová, dvojplášťová nádrž FuelMaster 9000 l
Výbava - Standard
Zariadenie FuelMaster® je určené pre skladovanie a interný výdaj motorovej nafty.
Je to vynikajúce riešenie pre firmy a súkromné osoby, ktoré majú vozidlá so vznetovým motorom, ako sú automobily, stavebné stroje, traktory atď. Výrobok je dostupný v objemoch 5000 a 9000 litrov
• Nie je potrebné tankovať na čerpacej stanici alebo dovážať palivo v kanistroch.
• Vyššia kvalita motorovej nafty vďaka výberu overeného dodávateľa.
• Možnosť veľkoobchodného nákupu motorovej nafty za nižšiu cenu a obmedzenie prevádzkových nákladov a počtu faktúr.
• Úplná kontrola množstva motorovej nafty natankovanej do vozidiel.
• Jednoduchá obsluha zaisťuje ľahkú a bezpečnú prevádzku zariadenia, výrobok nevyžaduje špeciálnu údržbu.
• Dvojplášťová konštrukcia zariadenia FuelMaster® chráni proti preliatiu a prenikaniu zápachu nafty z nádrže von.
• Výrobok je dostupný s tromi verziami vybavenia: Standard, Light a Premium.
• Vysoko kvalitný polyetylén používaný na výrobu zaisťuje vysokú odolnosť výrobku voči mechanickému poškodeniu, premenlivým atmosférickým podmienkam a UV žiareniu.
• Unikátna konštrukcia zariadenia zaručuje jednoduchú a bezpečnú prepravu prázdnej nádrže, napr. s použitím vysokozdvižného vozíka bez nutnosti použitia ťažkej techniky.
• Zariadenie FuelMaster® bolo vyrobené v súlade s požiadavkami certifikácie kvality podľa BS EN ISO 9001: 2008, č. FM 57348. Výrobok má certifikát OFCERT, kladný požiarný posudok a posudok Inštitútu pre ochranu životného prostredia a tiež typové schválenie UDT. Vnútorné nádrže FuelMaster® spĺňajú požiadavky normy EN13341: 2005 + A1 a sú označené značkou CE.
• Záruka na tesnosť zariadenia 10 rokov, na vybavenie 2 roky. Záruka sa týka výrobku, ktorý sa používa v súlade s návodom výrobcu.Cena bez DPH
€ 5.380

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

 

Štandardné vybavenieNádrž vybavená elektrickým čerpadlom (230 V) s max. výkonom 72 l / min.

 

 

Digitálny prietokomer s displejom s možnosťou kalibrácie.Uzamykateľný kryt zaisťujúci ochranu výdajného zariadenia a potrubí.Bezdrôtové čidlo okamžitej hladiny nafty s displejom (Watchman- Sonic Plus) s integrovaným snímačom priesaku medzi plášťami.Ohybná sacia hadica so spätným ventilom, sitkovým filtrom a guľovým uzatváracím kohútom.Automatická výdajná stop pištoľ s ohybnou výdajnou hadicou s dĺžkou 6 m.16" uzamykateľné revízne veko (vo vonkajšom plášti);2" plniace potrubie s rýchlospojkou v pracovnej výške, guľovým kohútom a mechanickou poistkou proti preplneniu (ventil Spill-Stop).4" revízne veko (vo vnútornej nádrži);.Odvzdušňovací ventil umiestnený vo vnútornej nádrži.Uzemňovacia prípojka.Filter odstraňujúci vodu a mechanické nečistoty z paliva umiestnený v  skrini výdajného systému.Snímač max. hladiny so zástrčkou na pripojenie k automobilovej cisterne.Akumulátorové osvetlenie, ktoré umožňuje pohodlné používanie nádrže.

Voliteľné príslušenstvo:

 

 

Terminál MC 120 - samoobslužný riadiaci systém až pre 120 užívateľov