Výdajný stojan na naftu PIUSI - CUBE B.SMART 20NOVINKA

Výdajný stojan na naftu PIUSI - CUBE B.SMART 20

70 l/min, 230 V, pre 20 užívateľov, tankovanie pomocou telefónu

Akcia
2.570 € 2.790 €
* Cena bez DPH
na objednávku

CUBE B.SMART je najpokročilejšia verzia výdaja nafty s výdajným stojanom CUBE. Vstúpte do sveta B.SMART, nového systému riadenia paliva, vyvinutého spoločnosťou PIUSI . Zariadenie na výdaj nafty CUBE B.SMART je vhodné pre rôzne aplikácie : môže byť …
Čítať viac

Kód produktu:
  • Obj. č. F00598040

CUBE B.SMART je najpokročilejšia verzia výdaja nafty s výdajným stojanom CUBE. Vstúpte do sveta B.SMART, nového systému riadenia paliva, vyvinutého spoločnosťou PIUSI .

Zariadenie na výdaj nafty CUBE B.SMART je vhodné pre rôzne aplikácie : môže byť inštalovaný na stenu alebo na nádrž s podstavcom. Navyše sa hodí do rôznych odvetví. CUBE B.SMART môžete používať od poľnohospodárstva po automobilové, logistické a priemyselné prostredie.

JEDNODUCHÁ,  INTUITÍVNA A CHYTRÁ TECHNOLÓGIA
V rade produktov PIUSI, kompatibilných s týmto systémom riadenia a kontroly paliva, nájdete výdajný stojan na naftu CUBE B.SMART, ktorý dokáže komunikovať pomocou technológie Bluetooth s aplikáciou B.SMART vo vašom smartfóne a spoľahlivo monitoruje a spravuje akýkoľvek vozový park, od najmenších po najväčšie.
B.SMART je nový intuitívny a jednoduchý systém výdaja nafty založený na softvérovej časti, verzii APP pre ovládače a webovej aplikácii APP v cloude pre správcov vozových parkov a hardvérovej časti.

CUBE B.SMART: EXKLUZÍVNY SYSTÉM RIADENIA PALIVA
S CUBE B.SMART máte hardvérový systém s integrovaným softvérom , plne spravovaný v cloude. Nie je potrebná žiadna inštalácia softwéru do počítača.
B.SMART funguje v cloude, čo vám umožňuje spravovať svoj vozový park odkiaľkoľvek a monitorovať všetky transakcie s palivom v reálnom čase.
Komunikácia medzi CUBE B.SMART, telefónnou aplikáciou a cloudovým softvérom je veľmi jednoduchá.
Akonáhle otvoríte aplikáciu B.SMART, mobilné zariadenie s Androidom alebo iOS sa automaticky pripojí k čerpacej stanici, aby vodič mohol doplniť palivo.

Počas výdaja môže vodič monitorovať vydané množstvo priamo na mobilnom zariadení a po ukončení si môže prezrieť virtuálny doklad, ktorý bude v reálnom čase odoslaný do webovej aplikácie.
Správca vozového parku bude môcť v reálnom čase sledovať všetky uskutočnené dodávky prostredníctvom jednoduchého a okamžitého grafického rozhrania cloudového softvéru.

Výdajný stojan je vybavený podsvieteným digitálnym displejom, automatickou výdajnou pištoľou a výdajnou hadicou 4 m.

Výdajný stojan nie je určený na predaj PHM!

Výdajný systém CUBE B.SMART je dostupný vo verziách pre 10, 20 alebo pre 50 užívateľov s možnosťou rozšírenia  až do počtu 500 užívateľov.

Verzia výdajného stojana CUBE B.SMART 20 obsahuje:
- výdajné zariadenie CUBE B.SMART
- aplikáciu do smartfónov pre 20 užívateľov
- prístup pre manažéra do softwéru v cloude - bez mesačných poplatkov !!!

Technické údaje:
Čerpadlo: Panther 72
Prietok: 70 l/min
Elektrické parametre: 230 V, 50 Hz, 900 W
Počet užívateľov: 20
Pripojenie: 1"
Výdajná pištoľ: automatická A60

Doporučené príslušenstvo

Podstavec pod výdajný stojan (noha)..........................200,- €

Filter s odlučovačom vody..................................................90,- €

Hadicový navíjač s 8 m hadice........................................425,- €

Možnosť dodať výdajnú hadicu dlhšiu, podľa požiadaviek zákazníka.

NOVINKY

Akú nádrž na daždovú vodu si vybrať?

Akú nádrž na daždovú vodu si vybrať?

28.09.2021

Šetrite peňaženku i planétu: Ako si vybrať nádrž na dažďovú vodu?    Zbieranie dažďovej vody a jej následné využívanie v domácnosti je v mnohých …

Zobraziť novinku
Čo je AdBlue? A ako ho skladovať?

Čo je AdBlue? A ako ho skladovať?

09.08.2021

Počuli ste už o AdBlue? Určite ste tento výraz zachytili, najmä v spojitosti s automobilmi s dieselovým motorom, pravdepodobne na čerpacích …

Zobraziť novinku
Výdajný stojan na naftu PIUSI - CUBE B.SMART 20

Výdajný stojan na naftu PIUSI - CUBE B.SMART 20

06.08.2021

CUBE B.SMART je najpokročilejšia verzia výdaja nafty s výdajným stojanom CUBE. Vstúpte do sveta B.SMART, nového systému riadenia paliva, vyvinutého …

Zobraziť novinku